Esschert Design Grillspies Opzetstuk - Set van 2, 2 (2 stuks)

Perfect voor onderweg

€ 3,50 € 3,69 -5%

(€ 1,75 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ruimtebesparend
  • Eenvoudige montage
  • Ideaal voor op reis

Vaak samen gekocht met Denk Keramik Snelbriketten, 10 stuks

Esschert Design Grillspies Opzetstuk - Set van 2, 2 (2 stuks) € 3,50 (€ 1,75 / st.)
Denk Keramik Snelbriketten, 10 stuks € 40,49 (€ 4,05 / st.)
Totaalprijs: € 43,99
Beschrijving

Twee ruimtebesparende barbecuespiesen voor onderweg die snel klaar zijn voor gebruik. Gewoon bevestigen aan een geschikte stok of tak en vullen met worst, aardappel of iets anders lekkers.

Art. nr.: XPF-ESD-FF160
Inhoud: 2 stuks
EAN: 8714982086830
Producentnummer: FF160
Merken: Esschert Design
Producttype: Barbecue accessoires

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Esschert Design Grillspies Opzetstuk - Set van 2

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder