sodasan Vaatwaspoeder, 1,50 kg

Ecologische reiniging van serviesgoed

€ 11,49

(€ 7,66 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 1,50 kg

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Enzymen-, GMO- en fosfaatvrij
  • Zonder petrochemische ingrediënten
  • Uiterst zuinig

Vaak samen gekocht met claro ECO Alpenzout, 6 kg

sodasan Vaatwaspoeder, 1,50 kg € 11,49 (€ 7,66 / kg)
claro ECO Alpenzout, 6 kg € 6,89 (€ 1,15 / kg)
Totaalprijs: € 18,38
Beschrijving

SODASAN Vaatwaspoeder bevat uitsluitend wasstoffen op plantaardige basis. Natriumcitraat wordt gebruikt als verzachter en vervangt ook fosfaten.

Eigenschappen:

  • Geschikt voor alle standaard huishoudelijke vaatwasmachines
  • Glanzend schone vaat dankzij actieve zuurstof
  • Zeer zuinig, vuiloplossend afwasmiddel met uitstekend vetoplossend vermogen
  • Uitsluitend wasmiddelen op plantaardige basis
  • Geen chemische resten op het servies

Toepassing: 1 eetlepel (15 g) per wasbeurt (max. 30 g)

Let op: Voeg regelmatig regenereerzout en spoelglansmiddel toe om kalkresten te voorkomen. Gebruik het product niet op loodkristal, handbeschilderd porselein of zilveren bestek.

Art. nr.: XBO-SO-2412
Inhoud: 1,50 kg
EAN: 4019886024129
Producentnummer: 2412
Merken: sodasan
Eigenschappen: Vegan
Samenstelling

< 30 % soda, 15-30% trisodium citrate, 5-15% natriumpercarbonaat, < 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, silicaten, water, geurstoffen, citral

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS05

Signaalwoord: gevaar

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P261 - Inademing van stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel vermijden.
  • P301 + P312 - Bij inslikken: bij onwel voelen een Antigifcentrum / arts raadplegen.
  • P302 + P352 - In geval van contact met de huid: Wassen met veel zeep / water.
  • P304+P340 - NA INADEMING: de persoon in de frisse lucht brengen en ervoor zorgen dat deze gemakkelijk kan ademen.
  • P305+P351+P338 - BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
  • P501 - Inhoud / container afvoeren voor verwijdering volgens lokale / nationale voorschriften.

Gevaarinstructies:

  • H315 - Veroorzaakt huidirritatie.
  • H318 - Veroorzaakt ernstig oogletsel.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Sodasan GmbH, Rudolf-Diesel-Str. 19, 26670, Uplengen, Duitsland, mg@sodasan.com, www.sodasan.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor sodasan Vaatwaspoeder