Yankee Candle Home Inspiration Jar Cherry Vanilla Geurkaars, Large (538 g)

Decoratieve geurkaars voor je leefruimtes

€ 20,49

(€ 38,09 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Variant: Large

Op voorraad vanaf 05. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met fruitige kers
  • Warme vanille
  • Lange brandtijd

Vaak samen gekocht met Yankee Candle Home Inspiration Jar Pomegranate Coconut Geurkaars, Large (538 g)

Yankee Candle Home Inspiration Jar Cherry Vanilla Geurkaars, Large (538 g) € 20,49 (€ 38,09 / kg)
Yankee Candle Home Inspiration Jar Pomegranate Coconut Geurkaars, Large (538 g) € 20,49 (€ 38,09 / kg)
Totaalprijs: € 40,98
Beschrijving

De Home Inspiration Jar Cherry Vanilla Geurkaars van Yankee Candle® maakt niet alleen indruk met zijn lange brandtijd en mooi gevormde pot, maar ook met zijn heerlijke geur die je woonruimte zal vullen.

In de geur "Cherry Vanilla" ontmoeten rijpe kersen warme vanille. De fruitige, zware zoetheid van de rijpe kersen wordt heerlijk aangevuld door het romige, rijke bouquet van vanille, waardoor een heerlijk luxe geur voor je woonruimte ontstaat.

Art. nr.: XOF-MUE-1570488E
Inhoud: 538 g
EAN: 5038581028798
Producentnummer: 1570488E
Merken: Yankee Candle
Producttype: Kaarsen
Brandduur: 21 - 30 uur, 51 - 100 uur, 101 - 150 uur
Veiligheids- en Gevaarinstructies

Gevaarinstructies:

  • H317 - Kan een allergische huidreactie veroorzaken.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Yankee Candle Company (Europe) Limited, Poplar Way East Cabot Park , BS11 OYH, Avonmouth Bristol, Groot-Brittannië, woodwick.yankeecandle.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Yankee Candle Home Inspiration Jar Cherry Vanilla Geurkaars

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling